Filter
Produkt filter
Filter ordering
Filter tillverkare
Modularkontakt FA2000, Cat6a STP, 25 st/fp Artikelnr: V7815117
The CAT6A shielded RJ45 connector is specially developed for...
Fibersvans SM G.657.A1 TB LC/UPC 1,5 m 12-pack Artikelnr: 405887
Pigtail G.657.A1 yellow grade B LC/UPC 8° d:0.9 mm l1:1.5 m...
Patchkabel Kat6 S-STP Svart HF 15m Artikelnr: V75622270-15
Kabel: Kat 6 S-STP PIMF --Ledare:AWG#26 --Färg Svart--Hölj...
Modularpropp Kat6, UTP RJ45 (25st/fp) f flerk o solid kabel Artikelnr: V7815005
Kat6 Kontakt UTP RJ45 modularkontakt för solid kabel
Kiosk 700 - markskåp för 19"-utrustning (grönt) Artikelnr: V4220036
Skåp för passiv utrustning, med insida som är isolerad me...
Fiberkabel CTC 2xSM G.657.A1 Artikelnr: V8341128-4
CTC 1,2kN - Outdoor Underground, Metallfree, Central Tube ...
Patchkabel Kat6 UTP Grön HF 7m Artikelnr: V75622140-07
Kabel: Kat 6 UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Grön--Hölje:HF--K...
Adapter, RJ45 Keystone, Cat.6 UTP Artikelnr: V7323117
Adapter RJ45 Keystone, Cat.6 UTP
Patchkabel Kat5e UTP HF Grå 5m Artikelnr: V75612110-05
Kabel: Kat 5e UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Grå --Hölje:HF -...