Filter
Produkt filter
Filter ordering
Filter tillverkare
Modulhållare 1M Artikelnr: V6230008
Modularhållare 1 modul.
Patchkabel Kat6a UTP Grå 5m PVC Artikelnr: V75631110-05
Kabel: Kat 6a UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Grå--Hölje:PVC--...
Patchkabel Kat5e UTP Lila PVC 5m Artikelnr: V75613191-05
Kabel: Kat 5e UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Lila --Hölje:PVC-...
Koppl.modul 16pol 16*2LSA, utan sab Artikelnr: V6382400
"Kopplingsmodulerna kan installeras på valfri plats i kapsl...
Patchkabel 62,5/125 LC-LC Orange PVC 3m Artikelnr: V84236600-03
62,5/125 LC-LC Orange PVC 3m
Patchpanel 24 Portar UTP/STP Cat 5 Artikelnr: V7233301
Dessa paneler skall kompletteras med uttag. Ingår i ADC KRO...
Brytplint LSA 2/10 1-0 Artikelnr: V6311201
Slitsplint märkt 1-0 med brytkontakter, avsedd för montage...
Kopplingssnöre 2/2 1.5m Artikelnr: V6522200
"2-poligt/1 pars kopplingssnöre. Utan brytfunktion. Passar ...