Filter
Produkt filter
Filter ordering
Filter tillverkare
Patchkabel Kat6 UTP Röd HF 3m Artikelnr: V75622160-03
Kabel: Kat 6 UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Röd--Hölje:HF--Ko...
Patchkablage SC-SC MM 62,5/125 1m Artikelnr: V84631100-01
Patchkablage SC-SC MM 62,5/125 1m
Skarvkassett 9 mm, PF 24 ktymphylsa, Grå Artikelnr: 568005
Splice tray 9 mm PF 24 Heat shrink, grey
Patchkabel Kat6 S-STP Grå HF 2m Artikelnr: V75622210-02
Kabel: Kat 6 S-STP PIMF --Ledare:AWG#26 --Färg Grå--Hölje...
Kompakt kapsling för fiber, 1 oval, 6 runda portar, L=380 mm Artikelnr: 568184
Compact fibre optic closure, 1 oval, 6 round ports, L= 380 m...
Korskoppl.snöre 2/4 Artikelnr: V6521402
"4-poligt/2 pars kopplingssnöre för 4-trådsförbindelse. ...
Skarvkasset 6 SC, 6x4 Krymphylsa (4mm) Artikelnr: 568105
Splice tray 6 SC, 6x4 Heat shrink (4mm)
Nätsplitter kablage förl. 1,8m Artikelnr: V9630016
1xEuroplug Hane till 2xEuroplugg Hona Längd: 1m+2x0.80
D-subkåpa för 25 pol metall Artikelnr: V7910072
D-subkåpa för 25 polig med korta låsskruvar metall