Filter
Produkt filter
Filter ordering
Filter tillverkare
Skarvkasset 2 SC, 2x8 Krymphylsa (4mm) Artikelnr: 568148
Splice tray 2 SC, 2x8 Heatshrink (4mm)
Modularjack RJ45 CL STP Cat5e, adapter Artikelnr: V7312203
Modularjack RJ45 CL STP Cat5e, adapter
Patchkabel Kat5e FTP Grå PVC 5m Artikelnr: V75612310-05
Kabel: Kat 5e FTP --Ledare:AWG#26 --Färg Grå --Hölje:PVC ...
RED RJ45 PORT BLOCKER MMC 10st Artikelnr: V7323112
RJ45 honkontakt, cat6a skärmad. Keystone-format.
Kabel, cat6 PE PVC UTP trumma 1000m (utomhus) svart Artikelnr: V7421123
Svart kat6 Kabel. PE PVC oskärmad. För utomhusbruk, på 10...
Patchkablage SC-SC MM 62,5/125 3m Artikelnr: V84631100-03
Patchkablage SC-SC MM 62,5/125 3m
Patchkabel Cat6 UTP 0,5m Blå AWG26 Artikelnr: V7542213-00
Patchkabel Cat6 UTP PVC 0,5m Blå
USB 2.0 Förlängningskabel M-F A-A Svart 5m Artikelnr: V7910078
USB 2.0 Förlängningskabel Typ A-A High Speed Certifierad U...
Patchkabel Kat5e UTP HF Grå 1m Artikelnr: V75612110-01
Kabel: Kat 5e UTP --Ledare:AWG#24 --Färg Grå --Hölje:HF -...
Kopplingsbox 50p, för skåp eller inomhus Artikelnr: V4130016
Kopplingsbox för max 5st KRONE LSA-plintar med åskskyddska...